ایران پرتو

نمایندگی فروش محصولات زیمنس

9 نکته در مورد مشخصات کنتاکتور زیمنس

9 نکته برای مشخصات کنتاکتور زیمنس

معرفی کنتاکتور زیمنس: مشخصات کنتاکتور زیمنس 

آیا شما هم به دنبال کسب اطلاعات مورد نظر در خصوص مشخصات کنتاکتور زیمنس هستید؟ می دانید که اصلی ترین مزیت های مربوط به کنتاکتورهای زیمنس کدامند؟

کنتاکتورها یکی از ضروری ترین قطعات مورد استفاده در مدارهای الکتریکی به شمار می آیند که برای قطع با برقراری ارتباط میان منبع تغذیه و بار مورد استفاده قرار می گیرد. کنتاکتورهای موجود در بازار بسیار متنوع و مختلف هستند چرا که هر یک از آنها کاربرد و ظرفیت متفاوتی را دارند. شما نیز می توانید با توجه به نوع نیاز خود، اطلاعات مورد نظرتان را راجع به مشخصات کنتاکتور زیمنس به دست آورده و سپس یکی از بهترین و کارآمدترین این قطعات را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. کنتاکتورهای زیمنس را می توانید در تیپ های بسیار مختلفی مورد مشاهده قرار دهید که از مهمترین این تیپ ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–         کنتاکتورهای زیمنس تیپ AC ۳

–         کنتاکتورهای زیمنس تیپ AC ۶

–         کنتاکتورهای زیمنس AC ۱

همچنین از مهمترین کاربردها و موارد استفاده از کنتاکتورهای زیمنس می توان به استفاده در تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مناسب برای راه اندازی الکترو موتورها، مناسب برای طراحی بانک های خازنی و طراحی سوئیچینگ ها اشاره کرد. همچنین شما می توانید قبل از استفاده از کنتاکتور مورد نظر خود، دفترچه راهنمای مربوط به این قطعات را مورد بررسی قرار داده و سپس به بهترین شکل ممکن اقدام به استفاده از کنتاکتورهای زیمنس نمایید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مشخصات کنتاکتور زیمنس توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مشخصات کنتاکتور زیمنس

مزیت های مربوط به استفاده از کنتاکتور زیمنس

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد در صنایع و کارگاه های مختلف به دنبال آشنایی با مهمترین مشخصات کنتاکتور زیمنس هستند تا بتوانند با خیال راحت، یکی از مناسب ترین انواع این قطعات را تهیه کرده و آن را در طراحی قطعات الکترونیکی مدنظرشان، مورد استفاده قرار دهند.توجه نمایید که استفاده از کنتاکتورهای زیمنس می تواند یک سری از مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از آشکارترین مزیت های مربوط به استفاده از کنتاکتورهای زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         کنتاکتورهای زیمنس بالاترین کیفیت و کارایی را دارند

–         عملکرد مربوط به این قطعات مطمئن می باشد

–         مناسب برای استفاده در متفاوت ترین شرایط اقلیمی و آب و هوایی

–         انعطاف پذیری بسیار بالا کنتاکتورهای زیمنس

–         انطباق بالا با کد نرم افرازهای سایروس

–         قیمت بسیار مناسب و ارزان

–         طول عمر بسیار بالا کنتاکتورهای زیمنس

–         داشتن گارانتی و ضمانت نامه های بسیار بالا

–         سهولت در نصب و استفاده از کنتاکتورهای زیمنس

شما همچنین می توانید برای آشنایی دقیق از مشخصات کنتاکتور زیمنس، کاتالوگ مربوط به این قطعات را از همین وب سایت شرکت ایران پرتو نمایندگی زیمنس در ایران، دانلود کرده و از این طریق جالب ترین اطلاعات را در این زمینه به دست آورید.

مشخصات کنتاکتور زیمنس   

شما می توانید برای به دست آوردن مشخصات کنتاکتور زیمنس ، به راحتی از شرکت ایران پرتو نمایندگی زیمنس در ایران اقدام کرده و دقیق ترین مطالب را در خصوص هر یک از کنتاکتورهای موجود در این نمایندگی به دست آورید.

مشخصات فنی مربوط به کنتاکتورها با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و هر یک از آنها می توانند ولتاژ مخصوص و تعریف شده ای را تحمل کنند. شما نیز می توانید با توجه به قدرت ولتاژ محل کارگاه خود، مناسب ترین انواع این تجهیزات الکترونیکی را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. برای مثال کنتاکتورهایی که مدل 3TB0  هستند، مناسب برای ولتاژهای 9 آمپر یا 4 کیلو وات هستند. این امر در حالی است که کنتاکتورهای 3TB40 ، می توانند ولتاژهایی با 400 آمپر یا 200 کیلو وات را تحمل کنند.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات کنتاکتور زیمنس، با متخصصان و همکاران ما از همین شرکت پیش روی خود در ارتباط بوده و از این طریق دقیق ترین اطلاعات را به دست آورید. شرکت ایران پرتو نمایندگی زیمنس در ایران یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه عرضه انواع کنتاکتورهای برند زیمنس بوده و خریداران می توانند با خیال راحت اقدام به خرید قطعات مورد نیاز خود از همین وب سایت پیش روی خود نمایند.

 

اینستاگرام ما راهم دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس