ایران پرتو:

این مجموعه مفتخر است از سال 1379 به عنوان نماینده فروش تجهیزات فشار ضعیف و اتوماسیون صنعتی برند زیمنس آلمان فعالیت خود را آغاز نموده است.

در طی این سالها به عنوان یکی از فعالترین مجموعه از نظر واردات و موجودی کالا و عرضه به بازار داخلی شناخته شده ایم.

امید آن را داریم که با توکل به خدا بتوانیم این مجموعه را هرروز بیشتر و بهتر از روز قبل گسترش داده و نیازمندی های تولیدات داخلی را مرتفع نماییم.

siemens
siemens

زیمنس:

اولین پروژه ساخت پوینتر تلگراف در سال 1847 توسط ورنر فون زیمنس 30 ساله استارت زده شد. سپس به همراه جورج هالسکه شرکت (زیمنس & هالسکه) برای تولید تلگراف های جدید با 10 نفر دیگر را شروع کردند . سال 1845 یک پروژه بزرگ – خط تلگراف از برلین تا فرانکفورت را پذیرفتند که با حدود 670 کیلومتر کابل کشی در سال 1849 به پایان رسید.

در سال 1853 اولین قرارداد خارجی بین زیمنس و روسیه برقرار شد . از آن به بعد پروژه های زیادی به زیمنس پیشنهاد شد . برای اجرای بهتر. مرکزی در سن پترزبورک به سرپرستی کارل فون زیمنس برادر ورنر احداث شد.

سال 1866 ورنر با استفاذه از تجربیات مایکل فارادی روش ساخت دینام را فرا گرفت و همین امر باعث شد تا شرایط تولید و توزیع جریان برق در مقیاس بزرگ محیا شود.

زیمنس:

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تیم ایران پرتو

siemens

آقای امیر طالبی (مدیر عامل)

siemens

زینب یوسفی(کارشناس فروش و فنی)

آقای رسول طالبی (کارشناس فنی)