ایران پرتو

نمایندگی فروش محصولات زیمنس

تاریخچه زیمنس

تاریخچه زیمنس، برادران ورنر

تاریخچه زیمنس به دلیل نوآوری‌هایی که این شرکت داشته است، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد

کمپانی زیمنس یکی از شرکت‌های معتبر در دنیا می‌باشد. بیش از 170 سال از فعالیت این شرکت که از نخستین برندهای صنعت آلمان محسوب می‌شود، می‌گذرد.

زیمنس (Siemens AG) شرکت آلمانی و چند منظوره محسوب می‌شود. برلین و مونیخ دو شهری هستند که مرکز مدیریتی کمپانی زیمنس در آن‌ها قرار گرفته است.
شرکت زیمنس با توجه به فعالیت‌های گوناگونی که انجام می‌دهد بزرگ‌ترین شرکت در زمینه ساخت و تولید و صنعت در اروپا به شما می‌رود.
هم اکنون شرکت زیمنس تمرکز خود را بر روی تولید محصولاتی که در زمینه صنعت، سلامت، انرژی و زیر ساخت و صنایع شهری هستند، معطوف نموده است.
پرسودترین واحدی که کمپانی زیمنس از آن کسب درآمد می‌کند، بخش اتوماسیون صنعتی می‌باشد.

در کنار محصولات اتوماسیون صنعتی، محصولات پزشکی تولید شده توسط شرکت زیمنس از اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشند و نمیتوان در حوزه سلامت اهمیت آن‌ها را نادیده گرفت.

بهتر است بدانید 12 درصد از سودی که شرکت زیمنس به دست می‌آورد به خاطر فعالیت‌هایی می‌باشد که در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی صورت گرفته است.

شرکت زیمنس از اعضای شاخص سهام Euro Stoxx 50 محسوب می‌شود. افراد زیادی در بخش‌های مختلف این شرکت مشغول به فعالیت می‌باشند و روز به روز تعداد این کارمندان افزایش پیدا میکند. هم اکنون این رقم به بیش از 372 هزار کارمند رسیده است.
تاریخچه زیمنس سبب شده تا مطالبی مفید و کاربردی در رابطه با محصولات تولید شده توسط این شرکت در وبسایت آن به وجود آید.

تاریخچه زیمنس

فردی به نام ورنر وون زیمنس در سال 1847 تصمیم به طراحی پوینتر تلگراف گرفت.

تاریخچه زیمنس، ورنر وون زیمنس

 

این طراحی، نقطه شروع فعالیت این شرکت قرار گرفت. ورنر فون زیمنس با طراحی پوینتر تلگراف قصد داشت به اختراع تلگراف الکترونیکی بپردازد.

شخصی به نام چارلز ویتستونو ویلیام فاثر گیل کوک در توسعه تلگراف الکترونیکی نقش داشت.
پس از مدتی یکی از همکاران زیمنس به نام جورج هالسکه با ورنر فون زیمنس همراه شد تا او را در رسیدن به این هدف همراهی نماید. زیمنس و جورج هالسکه به تأسیس شرکت تولید تلگراف Telegraphen-Bauanstalt Von Siemens & Halsk پرداختند. تأسیس این شرکت در تولید تلگراف‌های جدید توسط این دو فرد تاثیر گذار بود.

در 12 اکتبر 1847 تعداد کارمندانی که در بخش‌های مختلف این شرکت مشغول به فعالیت بودند، 10 نفر بود و همانطور که گفته شد با گذشت زمان تعداد این کارمندان افزایش پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس